Dėl Uždelsimo Laiko Relė Elektroninių Kolonėlė (0.1-30min.)

€2.31

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: Relės, Namų Tobulinimas, Pigūs Relės, Aukštos Kokybės Namų Tobulinimas, Relės.

Bendrieji

ERV-XX laikmatis relės naudojamos visose srityse (pramonėje, namai, gamyklos ir pan.) reikia controlls susijusios su laiku.

Naudojimo ir veikimo Principas

Prašome prisijungti pagal šią schemą. Prašome nustatyti uždelstą laiką mygtuką. Pagyvinti prietaiso. Prietaisas bus suskaičiuoti budėjimo laikas. Dėl(Elektra) led pasireiškia tada, kai skaičiavimo įvyksta, Iš(relay) led gauna ne. Šio etapo metu susisiekti išėjimo galia (NC)1. Po laiko yra iki Out (relay) led gauna ir kontaktiniai produkcija yra (NE)3. Tol, kol ji yra išjungta įrenginyje lieka tas pats.

Priežiūra

Išjunkite prietaisą ir išleidimo iš jungtys. Švarus kamieno prietaisas su tamponu. Nenaudokite jokių dirigentas, ar chemijos gali pažeisti prietaisą. Įsitikinkite, kad prietaisas veikia po valymo

Įspėjimai

Prašome naudoti prietaiso (pagal vadovo. Nesinaudokite prietaisu šlapios. Yra jungiklis ir išjungiklių susirinkime. Jungtuką ir išjungiklių netoliese įrenginį, naudotojas gali pasiekti lengvai. Pažymėti jungiklį ir išjungiklių kaip atleidžiantis ryšio prietaisų.

Specifikacijos

Darbinė Įtampa(Un)....: 150 V-260V AC/24VDC, arba 110VAC/24VDC Veikimo Dažnis.......: 50/60 Hz. Veikimo Galios...............:

Darbo Mechanizmas

Matmenys

Jungimo schema

Modelio Numeris ERV-30D
Tpye Laiko Relė
Kontaktų Apkrova didelės galios
Relė Laikmatis
Apsaugoti Funkcija Uždaromos
Prekės Pavadinimas samwhadsp
Teorija Laiko Relė
Režimas Dėl Vėlavimo
Naudojimas Bendrosios Paskirties

Panašūs produktai